توانایی های حرفه ای

recent_actors

ساخت مستند

بیش از بیست سال تجربه و فعالیت در حوزه فیلم سازی و کارگردانی، این قدرت را به ما میدهد که قادر باشیم با عواملی حرفه ای ، مستندهایی با استانداردهای بین المللی در شاخه های مستند محض ، مستند اجتماعی ، مستند تاریخی ، مستند آموزشی و سایر موضوعات مستند را تهیه و ارائه کنیم .

movie

کارگردانی

فیلم‌سازی به فرایندی گفته می‌شود که با توجه به یک روایت، ایده ویا سفارش اولیه، مستلزم طی کردن مراحل مختلفی است .فیلم مستند که شاخه‌ای بزرگ از صنعت تصاویر متحرک را شامل می‌شود، به منظور روایت  جنبه‌هایی از واقعیت ساخته می‌شود. کارگردانی انواع فیلم مستند ازتخصص های ما است. کارگردانی مستندهای محض، مستند آموزشی ، پروژه های تبلیغی، برنامه های تلویزیونی در کارنامه کاری ما وجود دارد.

_videocam

تصویربرداری

تصویر برداری یکی ازحرفه هایی است که بسیار پیچیده ،فنی وتوام باهنر است.تصویربردارفقط کارش روشن وخاموش کردن دوربین نیست بلکه کاری است پیچیده وحرفه ای که اگردرست انجام شود، چیزی خلق خواهدکردکه اسم آن هنر تصویربرداری است.ما قادریم تصویربرداری صنعتی ؛ تبلیغاتی ؛ مستند ؛ هلی شات ، پوشش تصویری کنفرانس ها و سمینارها با واحد سیاررا با بهترین کیفیت برای شما ارائه دهیم .

featured_video

تدوین

در دنیای فیلم «تدوین» همان نقش ذهن را در واقعیت به عهده دارد. بدین معنی که آنچه پنهان است، آشکار می‌کند و آنچه آشکار است اما نیازی به دیدن آن نیست، پنهان.تدوین در واقع آخرین مرحله از تولید فیلم بوده و پس از آن شکل نهایی فیلم آماده می شود. کار تدوینگر نوعی مونتاژ و ترکیب سازی است به این معنی که پلان های مختلف مطابق با روند داستان فیلم ، توسط تدوین گر طوری به هم متصل می شوند که به بهترین شکل معنا و مفهوم فیلم به مخاطب انتقال داده شود.

انیمیشن

انیمیشن یکی از مناسب ترین مدیاها برای انتقال پیام های تبلیغاتی محسوب می شود. پیراستگی، سادگی، تمرکز، کارکترهای منحصر بفرد و بعضا” دوست داشتنی، انطباق با ایده های موزیکال و … همه و همه از جلمه ویژگی های تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن است که می تواند تاثیر بسزایی در افزایش فروش محصولات تجاری داشته باشد.ما قادر به تولید موشن گرافیک و انیمیشن های طولانی هستیم . نمونه های تولیدات ما معرف توانمندیهای ما در این حوزه است .

عکاسی

در دنیای تجارت و کسب و کار، عکس و عکاسی بیش از هزاران واژه می‌ارزد. همه چیز از وبسایت‌ها تا بروشورها و آگهی‌های تبلیغاتی تلویزیونی به کیفیت و زیبایی عکس‌هایی بستگی دارد که پیام کسب و کار را به دیگران انتقال می دهد.هر گونه عکسی که در خدمت معرفی، تبلیغ و یا فروش تولیدات یا کالائی باشد، عکاسی صنعتی- تبلیغاتی به حساب می آید و ما قادریم این خدمت را به بهترین نحو به شما ارائه دهیم .

mic_none

کتاب صوتی

محبوبیت پخش کننده‌های صوتی همراه مانند آی‌پاد،گوشی های هوشمند و … استفاده از کتاب‌های صوتی را برای استفاده مردم رایج‌تر کرده است. این امر به گسترش ناگهانی تولید کتاب های صوتی انجامید. با تجربه هایی موفق در تولید کتاب های صوتی از آثار بزرگان، و با بهره مندی از گویندگان مجرب به زبانها و گویش های مختلف امکات تولید کتابهای صوتی با بالاترین کیفیت برای ما مقدور است .

Mobile:+98 912 103 05 10 

Email:admin@majidvideo.com

Email:majidyazdani@gmail.com

Instagram:maj.yazdani

Telegram:Majid_Y50

linkedin:MajidYazdani

Twitter:@majidyazdani50

نام *
person
Fill out this field
ایمیل *
email
Fill out this field
Phone Number *
phone
Fill out this field
Message *
create
Fill out this field
فهرست